Vinaora Nivo Slider
     

Facebook

Share

hardcore 83Dalším motoklubem, kterej nám zhodnotil sezónu a nstínil co chystá na tu příští je motoklub HARDCORE 83:

Francouzka: Tak co sezóna 2013….jak si ji váš motoklub užil? Kterou konkurenční akci považujete za nejvydařenejší?

Thor: …Zdravím MotoPce ;) ...tak sezóna 2013 celkově vzato byla slušná, užili jsme si dovolenou na Slovači a objeli pár známých, začali novou etapu motozábav u nás na základně, takže celkem fajn ;)...jen tý pracovní vytíženosti a ostatních povinností je nějak moc a času nějak málo, ale snažíme se, aby vše fungovalo jak má ;)...A kterou konkurenční akci považujeme za nejlepší?...myslím, že se s klukama shodneme určitě na Zimáči, ten neměl konkurenci a po něm v těsným závěsu Jawáč...nás to tam prostě baví, atmosféra jak za starejch dobrejch časů...prostě dobrý :)...a z těch místních bych neměl zapomenout na motosraz Semín...já osobně jsem tam nebyl, ptž se nám to krylo s dovolenou, ale slyšel jsem o tom jen samou chválu takže asi tak ;)

Číst dál: Zhodnocení sezóny 2013 - HardCore 83

Share

black horses znakJelikož sezóna 2013 je na svém konci, dali jsme možnost motoklubům (hlavně z Pardubicka a okolí), aby zhodnotili sezónu. A toto nám odpověděl motoklub Black Horses:

 

Francouzka: Tak co sezóna 2013….jak si ji váš motoklub užil? Kterou konkurenční akci považujete za nejvydařenejší?
Sršeň: Co se týče akcí pořádaných naším klubem, tak super akce bych měl 2. Jednou je motorkářský ples, který byl velice podařený a podle mého názoru dopadl nad očekávání dobře, a druhá akce je žehnání, které je rok od roku masovější a díky tomu i zajímavější. A co se týče akcí jiných klubů, tak je to Hardcore extreme days Konopáč.

Číst dál: Zhodnocení sezóny 2013 - Black Horses

Share

znak raqwatorsJelikož sezóna 2013 je na svém konci, dali jsme možnost motoklubům (hlavně z Pardubicka a okolí), aby zhodnotili sezónu. Jako první nám odpověděl motoklub Raqwators Motors:

 

Francouzka: Tak co sezóna 2013….jak si ji váš motoklub užil? Kterou konkurenční akci považujete za nejvydařenejší?

Cabin: I když byla letošní sezona na počasí celkem vydařená,tak jsme vlastně kromě Milosche moc kilometrů nenajezdili.Perwerz prodal na začátku sezony motorku,takže se zůčastnil pouze zahájení sezony. A ostatní řešili osobní záležitosti,takže nikdo moc nejezdil.Aparát s Miloschem jeli s klukama z HC83 na týden na Slovensko a pak se v srpnu zůčastnili tajného závodu Transrepublik, kde skončili na 7 a 8 místě. Jinak jsme jako klub moc společně nejezdili.Zůčastnili jsme se několika akcí. Začátkem roku Motosleziny ve Dřítči, v květnu sraz na Konopáči, v červenci v Chlumci a v srpnu v Lužanech. Všechny akce stáli za návštěvu.

Číst dál: Zhodnocení sezóny 2013 – Raqwators

Share

hewyDaniela: Ahoj Vím že máš nastarosti orientak tak se chci zeptat co nás čeká za rok?

Hewy: O orienťák se staráme všichni, bez nás všech by to nešlo. Je pravda, že to je akce, která mě v MotoPce baví úplně nejvíc. Příští rok? To přece nemůžu prozradit :-) Zase to bude trasa cca 200 km, tentokrát úplně jiným směrem, z jiného startoviště a s velkým překvapením na konci. Pravidla budou stejný, takže jestli se někdo těší, že bude podvádět s navigací atd., má smolíka.Víc fakt nemůžu říct.

 

Daniela: A co tvoje cesta do motopce? Jak jsi se k tomu dostala?

Hewy: S Francouzema a tehdejším realizačním týmem se znám léta. Dokonce jsem byla i na jedné z prvních schůzí v Garáži, kde MotoPce vznikalo. Věděla jsem co dělají i trochu jak to organizují, byla tu vzájemná nabídka a tak jsem to chtěla zkusit.Teď je to 2 roky co jsem v MotoPce a společně připravujeme už 3. Motoslezinu.

Číst dál: MotoPce slaví 10 let – Rozhovor s Hewy

Share

FrancouzkaDaniela: Zeptám se, jak vzpomínáte na začátky MotoPce?
Francouzka: Vzniklo v roce 2004. Na prvopočátku se jednalo jen o forum pro motorkáře z Pardubicka. Postupem času jsme se vyvinuli do podoby informačního serveru, kde každej motorkář najde co potřebuje.
Dokonce si pamatuju první schůzi motopce v hospodě Garáž, kde z nás číšníci neměli moc radost... bylo tam veselo :D

Daniela: A na první akci si ještě vzpomenete?
Francouzka: Úplně první akce se domlouvaly na fóru a vždycky jsme skončili v hospodě nebo jsme se jeli projet.
Jako první akce se pořádalo Tour to Bee,r což je vlastně předchůdce MotoOrienťáku.

Daniela: Věc, co mě určitě zajímá je, jak jste se vlastně ocitli v MotoPce?
Francouzka: No...zakladatel MotoPce mě kontaktoval po netu, jelikož věděl, že jezdíme na mašině a zeptal se nás zda se nedáme dohromady. Ja si řekla proč ne, nic takového tu není a myšlenka je to suprová.

Číst dál: MotoPce slaví 10 let – Rozhovor s Francouzkou

banner magazin               banner bazar 

footer

Provozuje občanské sdružení MotoPce.CZ

Mapa stránek | Kontakt | Reklama |

© Copyright 2007 - 2013 OS MotoPce CZ - Všechna práva vyhrazena. Použití a šíření obsahu webu bez předchozího souhlasu není povoleno.